Zvěrolékař na blatech přehled

Zvěrolékař na blatech https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31704/zverolekar-na-blatech-31704.jpg 5 535 535

Zvěrolékař série

Herriot vypráví o tom, jak se sžíval s krásnou, ale mnohdy i tvrdou yorkshirskou přírodou a hlavně se svými zvířecími "pacienty". Je to vyprávění o úspěších i omylech, životních výhrách i klopýtnutích, s nimiž se každý musí vyrovnat. James Herriot to dokázal s nepřekonatelným, jedinečným, hřejivým humorem, který je opravdu nadčasový - a proto si získal srdce čtenářů na celém světě.... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Baronet

If Only They Could Talk , 1970

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvěrolékař na blatech. Přihlašte se a napište ho.

bernadeta9876
18.03.2024 3 z 5

Veľmi milá, jednoduchá jednohubka, ktorá pobaví a umožní vydýchnuť.
Avšak nič viac to nedáva, čo som vlastne ani nečakala.
Videla som seriál (All the Creatures, Great and Small) a kniha bola ešte vtipnejšia.
Vlastne k tomu ani nemám viac čo dodať, príjemné osvieženie, ale zas žeby to nejak extra pohlo mojím svetom, to nemôžem povedať.
Príjemné anglické prostredie, moje milované zvieratá a vtipné vidiecke postavičky sú niečo čo proste tomu dodávalo predsa len štipku niečoho viac,... Ale len štipku.
3,5 z 5.
P. S. : Čítané v slovenčine s názvom Keby tak vedeli hovoriť.

janinaV123
25.11.2023 5 z 5

Super oddechovka, která nikdy nezklame

Steffy
29.03.2023 5 z 5

Kniha se čte úplně sama. Přečetla jsem si jí, když jsem viděla seriál Všechny velké a malé bytosti a od rodičů jsem se dozvěděla, že je to podle knih a že je to hrozná sranda. Rozhodně jsem nelitovala. Kniha se čte sama. Parádní vyprávění z pohledu venkovského veterináře. U veselých příhod se smějete a u smutné scény jsou vykládány přesně tak, aby se do nich mohl člověk vžít a prožít je přesně tak, jak to cítil autor sám. Výborný styl vyprávění. Určitě v budoucnu sáhnu po dalších autorových dílech!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zvěrolékař na blatech v seznamech

v Právě čtených13x
v dalších seznamech6x