Ohniboj přehled

Ohniboj https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404297/mid_ohniboj-huB-404297.jpg 4 105 105

V řadách Zúčtovatelů se z Davida Charlestona stal zkušený zabiják Výjimečných. Po osvobození Newcaga od Ocelového Srdce se další výzvou stává město Babilar, které ovládá tajemná Regalia. Bývalý New York je zaplaven vodou a jeho obyvatelé přežívají na střechách mrakodrapů propojených visutými mosty. Vnitřky budov jsou protkané neproniknutelnou spletí rostlin, na kterých visí zářivé a chutné ovoce. Místní obyvatelé šeptají o dalším Výjimečném, Křehkém Úsvitu, jenž jim prý tímto způsobem poskytuje nevysychající zdroj obživy. Pomůže tato tajemná postava Zúčtovatelům v boji proti nelítostné Regalii?... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Talpress

Firefight , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ohniboj. Přihlašte se a napište ho.

TomTomis
19.07.2021 4 z 5

Druhý díl se mi líbil víc než první. Možná jsem více přijal tu myšlenku Výjimečných a Zúčtovatelů, která se mi v zásadě zdá vlastně trapná. Nebylo prostě dobré začít Sandersona číst touto sérií ( mám za sebou jen první díl -Mistborn), která je zasazena do našeho světa a kombinuje žánr sci-fi a a fantasy, což nebude můj šálek kávy. Připomíná mi to hry na superhrdiny, americké filmy plné efektů a triků. I tak jsem tento díl nakonec přečetl relativně rychle. V rámci oddechovky dávám 4/5... Ale shánět si tohle domů určitě nebudu.

MatoPalkes
01.03.2021 4 z 5

O niečo lepšie než prvý diel. Nič svetoborné, ale bol som zvedavý ako to bude pokračovať.

jockel
21.06.2019 3 z 5

Dala se číst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ohniboj v seznamech

v dalších seznamech1x