Ztroskotání na vysněné řece přehled

Ztroskotání na vysněné řece https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60430/bmid_ztroskotani-na-vysnene-rece-p86-60430.jpg 4 8 8

Příběhy dětí, které se přihlásily do nově založeného vodáckého oddílu a o prázdninách vyjely poprvé na řeku.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztroskotání na vysněné řece. Přihlašte se a napište ho.

Meda77
21.11.2021 3 z 5

Takoví Rafťáci za totality, takže moc humoru nečekejte, podle mě se měl autor držet soustředění na dobrodružnou literaturu pro děti, dospělácké a malinko politické úvahy měli jít mimo. Taková průměrovka.

Turlogh
28.09.2019 3 z 5

Tak téhle knize jsem chtěl ještě do poloviny dát plných pět hvězd, tak jsem jí byl zpočátku při čtení nadšen... později po několika vyložených kiksech ze strany hlavního vedoucího Korzára ohledně financí, organizace, schopnosti vodáckých na Ohři !? a rádoby psychologických hrátek s hyenou, cikány a zlodějem třešní a peněz (mimochodem zůstalo nedořešeno !?) dávám jen tři hvězdy. Přesto je to čtivě napsaná kniha, kterou mohu všem vodákům doporučit k přečtení. Taky proto, že vodáckých knížek je tak málo! Howgh.

Kabátice
09.11.2017 4 z 5

Četla jsem v dětství snad tisíckrát a snila, že také jednou vyjedu na řeku. Moc pěkné!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ztroskotání na vysněné řece v seznamech

napětí první láska dobrodružství vodáctví dobro pro mládež prázdniny parta dětí

Vojtěch Vacke
česká, 1940 - 1991