Ztraceni v čase přehled

Ztraceni v čase https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324383/bmid_ztraceni-v-case-IXk-324383.jpg 4 212 212

Martin tráví léto u babičky na vsi. Prokletá dvojka z chování – už mohl být u moře! Teď je na venkově, kde je pár chalup a jinak nic. Ještěže umí babička tak pěkně vyprávět! Martin vydrží donekonečna poslouchat o jejím malém bratrovi, který byl stejný rošťák jako on a kterého v Martinově věku zabil blesk. Jednoho dne se Martin vypraví do sousední vesnice a uprostřed cesty ho zastihne strašlivá bouře. Hromy burácí, na zčernalé obloze se klikatí blesky, když tu najednou tmu rozčísne ohromný záblesk doprovázený podivným fialovým zářením. Martin padne k zemi a s úzkostí hledí na běsnící krajinu. Náhle zaslechne jakýsi dusot – po louce běží k vysokému stromu osamělý chlapec...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztraceni v čase. Přihlašte se a napište ho.

marketa3815
16.05.2024 5 z 5

Naší devítileté dceři se knížka moc líbila.

JustABookReader
04.05.2024 5 z 5

Od této autorky jsem nic nečekal.
Vůbec jsem ji neznal, ale když jsem si tuto knihu půjčil v knihově a začal číst, tak jsem hned poznal, že to je něco výjimečného. Tato kniha je jedno z nejlepších sci-fi co jsem četl. Byla také příjemná na čtení a líbil se mi koncept příběhu.
Doporučuji všem a proto dávám 5 hvězd.

dpxcz
03.05.2024 4 z 5

Knihu jsem přečetl paralelně se šesťákem, který si ji vybral do školy do povinné četby. Jednoduchý a srozumitelný příběh přesně pro školní děti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ztraceni v čase v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech6x