Ztracená tvář (4 povídky) přehled

Ztracená tvář (4 povídky)
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22862/bmid_ztracena-tvar-4-povidky-j71-22862.jpg 4 30 30

Povídky Jacka Londona. Výbor přináší u nás méně známé autorovy povídky Příběhy z amerického severu, vykreslující charaktery lidí a jejich osudy, spojuje vzrušující děj, drsná příroda a zákony spravedlnosti.

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Práce

Lost Face

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracená tvář (4 povídky). Přihlašte se a napište ho.

Melanka
01.11.2022 4 z 5

Dobrodružné povídky z drsné Aljašky. Zavzpomínala jsem si na dětství a Londonovy příběhy. Za mě nejpůsobivější - Neočekávané.

minirock
02.12.2020 4 z 5

Čtyři poměrně drsné povídky z kanadsko-americké divočiny, které spojuje motiv činu, většinou špatného a jeho následek. Ať už je hlavní hrdina muž jenž pyká za své chování vůči indiánům nebo indiánská dívka za dluhy svého otce, či muž a jeho žena kteří hlídají dvojnásobného vraha ve své chatě, protože ho chtějí vydat spravedlnosti, kterou ale nakonec vezmou do vlastních rukou. Poslední povídka je důkazem toho, jaké dalekosáhlé následky může mít pitka vyvolaná za účelem prodeje zlaté žíly. Krátké ale výživné, navíc doprovázené pěknými pérovkami mistra Buriana.

MartyManCZ
28.07.2020 4 z 5

Čtu po májovce Tave-šala a tohle je určitě zábavnější, dospělejší, krutější a syrovější. Takže mě to bavilo o dost víc, London psát rozhodně umí a určitě si od něj zase něco přečtu. Dobrodružství není nikdy dost a výběr těchto příběhů byl povedený.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ztracená tvář (4 povídky) v seznamech

v Právě čtených1x