Chvastovzácný sok přehled

Chvastovzácný sok
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138595/bmid_chvastovzacny-sok-8AJ-138595.jpg 4 27 27

Zrcadlo série

Během odpočinku po první misi, která byla přes všechny oběti na životech úspěšná, je posádka lodi Vorpalový meč zničehonic povolána znovu do akce. Všechny ostatní priority jdou stranou, protože na Zemi dorazila zpráva o kolonii, která podlehla útoku neznámých mimozemšťanů. Coby jediná loď, kterou má aliance lidí a adarů k dispozici, je Vorpalový meč vyslán, aby zjistil, co se stalo, zachránil ty, kdo přežili a vypátral, kdo na kolonii zaútočil.... celý text

Romány Válečné Sci-fi
Vydáno: , Brokilon

Manxome Foe , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chvastovzácný sok. Přihlašte se a napište ho.

mr.Zdenek
25.10.2021 4 z 5

Kniha s velmi zvláštním názvem. První díl "Za zrcadlem" mě docela vzal, tak jsem to zkusil a nelituji. Momentálně mám rozečtený třetí díl "Ostrý dráp". Vůbec bych se nezlobil pokud se časem objeví i díl čtvrtý.

Luigi1
12.09.2020 4 z 5

Trochu mi vadilo pomalé rozjetí,které bylo opravdu nudné.

protokol
15.08.2019 odpad!

nie proste nie je to strašné prvích 5 kapitol sa sumarizuje dej predchádzajúcich kníh a potom to siahodlhé obkecávanie . to moje nervi už nedajú a ten preklad knihy no fuuuj končím stouto sériou a j stýmto autorom mažem knihy
nikdy viac

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chvastovzácný sok v seznamech

v dalších seznamech1x