Zrazená přehled

Zrazená https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478203/bmid_zrazena-i1n-478203.jpeg 4 172 172

Zaslíbená série

< 2. díl

Dokáže naslouchat svému srdci, i když je zlomené? Druhý díl série Zaslíbená. Hollis po smrti milovaného Silase uprchla do království Isolte a teď se snaží přizpůsobit novému životu. Jediné, co ji drží nad vodou, je láska rodiny Eastoffových, ačkoli nepříjemnému bratranci Etanovi se příliš nezamlouvá. Královstvím se navíc šíří neklid – zdá se, že Eastoffové by mohli svrhnout tyranského krále, ale bez pomoci Hollis se neobejdou. Dokáže však dívka, která přišla o všechno, zapomenout na zlomené srdce a nezištně pomáhat ostatním?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CooBoo

The Betrayed , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrazená. Přihlašte se a napište ho.

M.C.SMITH
26.12.2023 3 z 5

O trochu lepší než první díl, ale pořád to pro mne bylo nic moc záživné.
Jsem zklamaná a vím, že se k těmto dvěma knihám už nevrátím.

BellaBernasconi
23.12.2023 5 z 5

U téhle série si člověk musí uvědomit, že to není Selekce a ani už další Selekce nebude. Asi vždy už to bude "horší" než Selekce.
Je krásná kniha, jen je škoda, že první díl je takový jaký je.

Carol1122
13.12.2023 3 z 5

Za mě bohužel lehké zklamání. Ano, mělo to zápletku, příběh, lásku, napětí, dobrodružství...v podstatě všechny emoce. Ale něco tam bylo takového, co trochu ten děj poslalo ke dnu. Trochu taková šipka dolů. Je to škoda, knížky byly skvělé, ale asi srovnáním to bylo trochu jiné.

Knižní novinky (33. týden)

15.08.2021

Knižní novinky (30. týden)

25.07.2021

Lidé vám mohou chybět, ale přitom žijete dál. Někdy prostě musíte.

Kniha Zrazená v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x

pohádky princezny pro dívky romantika

Kiera Cass
americká, 1981