Zrada ve Faranoru přehled

Zrada ve Faranoru https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344492/bmid_zrada-ve-faranoru-9T5-344492.jpg 4 19 19

Faranor série

< 2. díl

Právě ses vrátil domů z úspěšné výpravy, ale namísto vděku se dočkáš obvinění z vraždy korunního prince. Tví nepřátelé chystají svržení současného krále. K tomu potřebují pomoc několika vlivných lidí hlavního města, proto jim rozešlou spiklenecké dopisy s žádostí o podporu. Jen nalezení těchto dopisů tě může zachránit před katovou oprátkou. V tvých stopách jdou nejen najatí zabijáci, ale nakonec se staneš trnem v oku i samotného hadího boha Setha.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrada ve Faranoru. Přihlašte se a napište ho.

cziss
04.06.2021 4 z 5

Druhý díl Stínů je také velice povedený GB. Hrací doba je o něco delší a obtížnost také, ta mi teda přišla v některých soubojích možná až moc vysoká.

lady.k
04.01.2021 5 z 5

Tato kniha je mojí první gamebook. Užilala jsem si čtení knihy. Párkrát jsem musela začít znovu jinak to byla super jízda ;) všem vřele doporučuji :-)

Harry_
17.09.2020 5 z 5

Příběh pokračuje, kde přestal v předešlé knize, přesto můžete gamebook hrát úplně v klidu bez znalosti prvního dílu. Autor se stále inspiruje slavnou sérií LW, ale protože ji neznám celou, mohu říci, že je Zrada dost originální a čtivá. Je také o dost těžší než první díl, protože ten jsme prošli napoprvé, tenhle nám trval dva dlouhé večery a museli jsme hledat správnou posloupnost. Cesta k cíli nevede tak přímočaře jako v první knize a hra za Mirka Dušína nevede k úspěchu. Přesto se mi příběh, toulání městem a gildami moc líbilo a dávám plný počet. Třeba se Honza k počaté sérii Warenorské kroniky někdy vrátí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zrada ve Faranoru v seznamech

gamebooky