Zomrieť mladý přehled

Zomrieť mladý https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474502/bmid_zomriet-mlady-Kjs-474502.jpeg 4 28 28

Žena medzi dvoma mužmi - klasický trojuholník. A predsa nie celkom, pretože jeden z dvoch mužov, Viktor, je nevyliečiteľne chorý. Odmieta sa liečiť, odhodlaný prežiť zvyšok života čo najlepšie. Najme si mladú ošetrovateľku Hilary, do ktorej sa zaľúbi a ona opätuje jeho lásku. čoskoro sa zoznámi s Gordonom, úspešným mladým mužom, ktorý je úplným opakom Viktora. Mladí muži sa stávajú priateľmi a zároveň aj sokmi v láske.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Gemini (SK)

Dying Young , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zomrieť mladý. Přihlašte se a napište ho.

Sixtínka
03.10.2022 3 z 5

Film je skvelý. Preto som siahla aj po knihe - lebo kniha je väčšinou ešte lepšia. Bohužiaľ, v tomto prípade to neplatí. Film by som ohodnotila plným počtom hviezd. Kniha u mňa len tak-tak získala tri. :(

Petrasim
19.02.2020 2 z 5

Tak poprvé se mi stalo, že by se mi film líbil víc než kniha. Film byl moc hezký, kniha průměr.

TamaraKrejčí
14.01.2019 4 z 5

Četla jsem dávno i nedávno...a pořád se mi knížka líbí a úplně jsem si i film vybavila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zomrieť mladý v seznamech

zfilmováno leukémie