Zombie přehled

Zombie https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15012/bmid_zombie-VeQ-15012.jpg 3 46 46

Román je šokující zpovědí deviantního vraha, který touží stvořit oddanou živoucí mrtvolu – zombieho. Zrůdným hrdinou je třicetiletý muž z dobré americké rodiny, od mládí deviantní homosexuál, který je sice po svém prvním deliktu pod lékařským dohledem, ale podaří se mu lékaře oklamat a vraždit dál, aniž by upadl do podezření.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Mustang

Zombie , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zombie. Přihlašte se a napište ho.

alishek
12.09.2023 2 z 5

Ke knížce jsem se dostala přes Čtenářský klub, jinak bych si ji sama asi nepřečetla, ale bohužel mě to zklamalo, snažila se být drsná a syrová, ale nějak mě to vůbec neoslovilo a působilo to strašně uměle.

maximus13
19.08.2020 odpad!

To byla KRAVINA!!! Žák střední školy by napsal lepší i slohovou práci. A takové zajímavé téma to bylo. Vždy knihu dočtu, tak jsem to udělal za vás, aby to už nikdo nemusel číst. Prosím tuto knihu nečtěte. Ten čas vám už nikdy nikdo nevrátí.

Hell_Rihova
25.11.2019 2 z 5

Já budu patřit do škatulky lidí, kterým se kniha nelíbila. Místy to pro mě bylo opravdu dost drsné a nechutné čtení. Věřím, že se některým kniha líbit bude, ale moji přízeň si nezískala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

1995 - Bram Stoker Award (Best Novel)

Kniha Zombie v seznamech

v dalších seznamech2x