Black Mantova pomsta přehled

Black Mantova pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400022/bmid_aquaman-2-black-mantova-pomsta-epl-400022.jpg 4 42 42

Jeho jméno zní Arthur a je králem Atlantidy, vládcem oceánů a zakládajícím členem Ligy spravedlnosti. Je jedním z největších hrdinů, jaké kdy svět poznal. Je to Aquaman… …a jediný muž nyní hodlá zničit celý jeho svět. Muž, který má srdce černější než ta největší mořská hlubina. Maskovaný terorista Black Manta zasvětil celý svůj život snaze o Aquamanovu smrt. Nyní se může jeho velkolepý plán pomsty konečně dát do pohybu. Hodlá pustit ze řetězu nezastavitelnou bestii, aby zničila vše, co žije pod hladinou… i nad ní. Chopí se velení podmořské armády, aby rozpoutal boj a vraždění. Do krvavé války poštve proti sobě dva mocné národy, Atlantidu a Ameriku.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , BB art

Aquaman, Volume 2: Black Manta Rising , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Black Mantova pomsta. Přihlašte se a napište ho.

Lioncz24
15.02.2022 5 z 5

Druhý pokračování je skvělé napsáno. Třetí strana vyprovokovalo válku mezi Atlantidou a Spojeními Státem Amerikou. Black Manta vůdce N.E.M.O (třetí strana) chce za každou cenu zničit Artura (Aquamena) ale to se mu nepovedlo. Když umřel Black Manta to ale neznamená konec N.E.M.O.

Adele02
30.12.2021 4 z 5

Zatím nejlepší, co jsem ze Znovuzrození četla.

Kate18
08.08.2020 5 z 5

Black Manta se dostane do čela tajné organizace. Ta chce rozpoutat válku mezi světy, Amerikou a Atlantidou. Použije k tomu veškeré myslitelné a podlé zbraně a taktiky. Vypustí tajnou zbraň a Aquaman se jí musí postavit a zachránit město. Mera musí podstoupit starodávný test, zda je hodna stát se královnou Atlantidy a je ji vyjeveno temné proroctví. Arthur pochybuje o svých spojencích, ale nakonec se vše vyjasní.

Knižní novinky (19. týden)

05.05.2019

Kniha Black Mantova pomsta v seznamech