Zmizela v mlze přehled

Zmizela v mlze
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351984/bmid_zmizela-v-mlze-UlD-351984.png 4 1665 1665

Josef Bergman série

Kriminalista Josef Bergman chce strávit poklidnou dovolenou v odlehlé vesnici u norského fjordu. Místo rybaření se však ocitne v hodně zamotaném případu. Místní psychosomatička Katrine totiž začne dostávat výhružné vzkazy, vyčítající jí smrt její sousedky. Vzápětí Katrine zemře další pacientka. Rybáři ji najdou uškrcenou na opuštěném místě u řeky. Bergman postupně zjišťuje, že skoro každý obyvatel zdánlivě idylické vesnice má nějaké tajemství.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zmizela v mlze. Přihlašte se a napište ho.

BetyN.
včera 4 z 5

Tato kniha přináší více popisů přírody a mezilidských vztahů než policejního vyšetřování. Je to dramatický příběh, ve kterém se seznamujeme s širokou škálou různorodých postav jedné uzavřené komunity, kde se stane vražda. Od začátku do konce pomalu plyne, gradaci děje převyšují lyrické popisy krajiny a psychologické úvahy postav. Ale to je asi to, co fanoušci této série vyžadují. Za mě lehce slabší díl, ještě více románový než detektivní než ostatní. Přesto mě bavil a těším se na další.

marli58
14.05.2024 4 z 5

Opět výborná detektivka, zajímavé prostředí i zápletka, ale nemám ráda ta severská jména a názvy ;).

Rosana
07.05.2024 5 z 5

Další výborná kniha od M. Klevisové. Těším se na další knihy této autorky. Píše skvěle. Doporučuji.

10 nejprodávanějších eknih (leden)

09.02.2018

Žebříček nejprodávanějších eknih (září)

19.10.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (srpen)

18.09.2017

Je lepší pohnout se ze své vůle kamkoli než čekat, kam vás dostrkají okolnosti.

Domov není hlína, do které zapustíte kořeny, je to hřejivý pocit, který si všude nesete s sebou.

Čas- i život - se dá prodloužit, když ho naplníte zážitky.

Kniha Zmizela v mlze v seznamech

v Právě čtených31x
v Přečtených2 417x