Změňte cokoliv přehled

Změňte cokoliv
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141860/bmid_zmente-cokoliv-0nn-141860.png 4 3 3

Nová věda o osobním úspěchu. Všichni si přejeme žít lepší život. A vždy slyšíme, že základem každé osobní změny je silná vůle. Předpokládejme však, že silná vůle není klíčem k vašemu úspěchu, a jediné, co potřebujete, je odhalit vlivy, jež vám brání vymanit se ze svých zlozvyků. Už jste o tom někdy přemýšleli? Kniha Změňte cokoliv definuje na základě nejnovějších vědeckých poznatků průlomové techniky, pomocí nichž mnozí lidé dokázali přestat kouřit, zhubnout nebo zlepšit svůj partnerský vztah. Četná vědecká zkoumání a testování dobrovolníků potvrdila, že znáte-li své limity a okolní podmínky, dokážete prolomit začarovaný kruh a začít žít kvalitnější život. A kdo z nás by nechtěl konečně začít efektivně spořit na horší časy, vylepšit své postavení v práci nebo se zbavit závislosti? Odhalte tajemství šesti zdrojů vlivu, naučte se s nimi účinně nakládat a konečně… změňte cokoliv! Tato kniha vám při tom bude užitečným pomocníkem.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Práh

Change Anything , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Změňte cokoliv. Přihlašte se a napište ho.

mariva
30.08.2016 2 z 5

Knihu jsem četla po částech, spíš jako občasnou inspiraci pro nastartování nějakých změn. Jinak ji považuji za obvyklou motivační knihu podporující osobní rozvoj, ale nic mimořádného. Už jsem četla mnohé lepší.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Změňte cokoliv v seznamech

Autoři knihy