Zlý úmysl přehled

Zlý úmysl https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113523/bmid_zly-umysl-TIR-113523.png 4 169 169

New Orleans série

Ten parfém poznal i na nemocniční posteli, kde se zotavoval po těžké autonehodě. Používala ho jeho první žena, krásná Jennifer. Namáhavě otevřel oči a spatřil ji ve dveřích. Poslala mu vzdušný polibek a zmizela. Jenomže… nemohla to být Jennifer, protože ta zemřela před dvanácti lety. Po propuštění z nemocnice vidí Rick Bentz svou bývalou ženu všude; pokaždé se mu krátce ukáže a zase zmizí. Opravdu je naživu? Vždyť tenkrát identifikoval její tělo, poznal oblečení i snubní prsten. Nikdy o její smrti nepochyboval – až teď. A své současné ženě Olivii se svěřit nemůže: nedokázal by vyslovit nahlas svou obavu, že přichází o rozum… Ze strnulé letargie ho probere teprve Jennifeřin úmrtní list, přes nějž kdosi namaloval červený otazník. Bentz se spojí se svými bývalými kolegy v losangeleské policii a kousek po kousku dává dohromady skládačku posledních dní své exmanželky, jenom aby zjistil, že toho o ní ví proklatě málo. A pak začnou umírat lidé z Jennifeřiny minulosti a každá mrtvola jako by ukazovala na Bentze nehybným prstem. Kdo ho chce zničit? Za jaké hříchy má vlastně Bentz platit? A jakou roli přisoudil tajemný mstitel současné Bentzově ženě Olivii?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

Malice , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlý úmysl. Přihlašte se a napište ho.

HollyUndead
23.04.2024 5 z 5

Šestý díl začíná trochu rozdílně oproti předchozím. Autorka se totiž podrobněji zabývá minulostí Ricka Bentze. Nicméně vůbec to nebylo ke škodě. Naopak, byla to příjemná změna. Styl psaní však autorka nezměnila, její rukopis je stále patrný, takže kniha byla opět velice čtivá a nenechala mne klidným. Opět se napětí dalo krájet a teprve ke konci jsem začal mít jasno, kdo za tím vším stojí. A moje poznávací buňky též byly ukojeny, neboť bylo zajímavé dozvědět se něco o jednom z našich "neworleanských" hrdinů. Těším se na 7. díl.

ctenarMarLnYI
13.04.2024 5 z 5

Spokojenost.

monte
15.11.2023 4 z 5

Ani tento díl mě nezklamal.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlý úmysl v seznamech

v Právě čtených2x