Zločin v uliciach přehled

Zločin v uliciach
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402401/bmid_zlocin-v-uliciach-W2v-402401.jpg 4 8 8

Zločin v uliciach je kriminálny román z prostredia Bratislavy. Hlavná hrdinka 33-ročná bývalá policajtka, sa ako držiteľka licencie súkromného detektíva snaží pomáhať svojim priateľom, ktorí sa dostanú do problémov. Sama už dlho nedostala žiaden prípad a súrne potrebuje peniaze. Preto zoberie aj podradnú ponuku, ako je hľadanie strateného psa vplyvnej prominentky. A tým sa všetko začína. Neustále sa pletie do vyšetrovania Jednotke boja s organizovanou kriminalitou a neraz si poriadne zavarí. Lúpežné prepadnutie, vraždy, banková lúpež, to je len strohé zhrnutie toho, do čoho sa Paula Santorisová zapletie.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zločin v uliciach. Přihlašte se a napište ho.

adelinka
01.08.2019 5 z 5

Veľmi rýchlo prečítaná kniha. Asi sa musím tomuto žánru vyhýbať, lebo len ponocujem a neviem knihu večer odložiť. Napriek tomu, že sa tu vyskytuje dosť postáv a nejde len o jednu vraždu, nemám pocit, žeby som sa strácala, alebo bolo niečo zbytočne navyše rozpísané. Prvá kniha od tohto autora, Paula mi bola sympatická, ale sympatie získala aj Vanda :-) :-)

Knižní novinky (10. týden)

03.03.2019

Kniha Zločin v uliciach v seznamech

detektivní a krimi romány krimi soukromý detektiv

Vojtech Beniczky
slovenská, 1973