Zlo skryté v nás přehled

Zlo skryté v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537165/bmid_zlo-skryte-v-nas-662a7468039cd.jpg 5 2 2

Sériový vrah, o kterém svět němá ani tušení se dostává do kritické situace, dívka ukrývající děsivé tajemství, jehož podstata je černější než vesmírná prázdnota, dům zahalený temnotou, která pomalu ale jistě dopadá na nové majitele, detektiv, pátrající po vrahovi své dcery, o jehož existenci je přesvědčen pouze on sám. Čtveřice dechberoucích příběhů vás vcucne a nepustí, dokud neprojdete strastiplnou cestou až na samotný konec.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlo skryté v nás. Přihlašte se a napište ho.

Sysel
včera 5 z 5

Čtyři příběhy, které jsou naprosto originální a opravdu povedené. První je tak dokonale propletený, že po jeho dočtení vám zapadne vše na své místo a opravdu si řeknete: Wou. Další se nese v duchu takového pěkného příběhu, ale proč je zrovna v této knize? Stačí povídku dočíst a zůstanete na písmenka zírat s otevřenou pusou. Třetí je suprový, miluju přesně tyhle scénáře! Vymyšleno opravdu originálně a hlavně nečekaně! Poslední příběh se opět propletenější, než se na začátku může zdát. Já osobně mám nejraději teda třetí. A jaký si oblíbíte vy? Doporučuji. Víte, že zakoupením této knihy podpoříte i útulek Dogpoint o.p.s, takže nejen, že dostanete opravdu super knihu, ale zároveň podpoříte dobrou věc. Příjemné čtení

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlo skryté v nás v seznamech