Zlatý skarabeus (3 povídky) přehled

Zlatý skarabeus (3 povídky) https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88108/bmid_zlaty-skarabeus-a-jine-povidky-tri--Th6-88108.png 4 54 54

Tři povídky (Zlatý skarabeus, Ukradený dopis, Sestup do Maelströmu) známého amerického spisovatele. V prvé se vypráví o dobrodružném objevu pokladu nesmírné ceny rozluštěním a dešifrováním záhadného nálezu na pobřeží moře, druhá je založena na spekulaci, že nejlepším úkrytem pro ukrývanou písemnost je místo nejnápadnější, v třetí se popisuje záchrana trosečníka z mořského víru na základě úvahy shodné s Archimedovým zákonem. Výbor uspořádal Jiří Šeda.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlatý skarabeus (3 povídky). Přihlašte se a napište ho.

nicolettkaa
22.03.2023

Nejsem prostě povídkový typ. A tyto mi to zase potvrdily. Přišly mi takové nijaké. Sešitek poputuje zpátky do knihobudky.

Stanas513
07.03.2021 5 z 5

Jako všechny knihy od E.A.Poea se mi i tato líbila. Krátká, ale čtivá. A možná by se hodila i do letošní Výzvy.

rutto45
27.12.2018 5 z 5

Poe nikdy nesklame. Každému zrejme všetky poviedky nesadli, ale tak to je pochopitelné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlatý skarabeus (3 povídky) v seznamech

v Právě čtených1x