Náhody neexistujú přehled

Náhody neexistujú https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511591/bmid_nahody-neexistuju-0gb-511591.jpg 4 54 54

Zlatokopka série

Lucia Sasková v roku 2015 splnila želanie mnohých svojich čitateľov a napísala pokračovanie Zlatokopky – mimoriadne úspešnej knihy o svete luxusu, peňazí a predstieranej lásky. Román Zlatokopka 2 s priliehavým podtitulom Náhody neexistujú zachytáva búrlivé obdobie v živote hrdinky bez mena, v ktorom sa nič nedeje náhodou. Hlavná hrdinka sa v nemocnici preberie z kómy a nevie, kde je ani kto je – stratila totiž pamäť. Všetci sú k nej láskaví a milí, no ona netuší, komu môže veriť. Výborne vyzerajúci mladý muž, ktorého si vôbec nepamätá, sa k nej správa ako k svojej žene a chystá sa ju odviezť domov. Ibaže Zlatokopka si na žiadny svoj domov nespomína a navyše má čoraz silnejší dojem, že práve tento muž bráni inému, aby sa s ňou stretol.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Náhody neexistujú. Přihlašte se a napište ho.

evik2710
05.09.2022 4 z 5

První díl byl lepší ale šlo to

Jurajovamaka
28.02.2021 5 z 5

Mne sa kniha velmi páčila, aj keď už prešlo pár rokov, čo som čítala prvú časť, ľahko som si pru čítaní spomenula na dej prvej časti a vhupla do deja tejto. Zaujímavý príbeh, dobre napísaný a ak bude pokračovanie, rada si prečítam aj to. Odporúčam ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

kika 13
06.09.2018 4 z 5

Volné pokračování románu Zlatokopka mělo docela zajímavý dějový spád.Ubylo erotických scén i když na můj vkus jich zůstalo ještě dost.Patrání po minulosti to byl teprve šok se osobě dozvídat takové věci.Za mě určitě si přečtěte tento druhý díl až po Zlatokopce.

Falešné růže, Osamělé srdce a další knižní novinky (16. týden)

16.04.2023

65 knižních novinek (23.10. - 5.11.)

23.10.2017

Kniha Náhody neexistujú v seznamech