Zlato pouště přehled

Zlato pouště https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35896/zlato-pouste-35896.jpg 4 29 29

Příběh se odehrává na arizonsko-mexické hranici v první čtvrtině 20. století. Dick Gale, výborný sportsman, se po skončení university neúspěšně snaží zakotvit na Východě. Vydá se tedy na Západ, kde se setká s bývalým přítelem Jiřím Thornem, který slouží v jezdeckém vojsku. Nezištně pomůže příteli ochránit španělskou dívku Mercedes před mexickým banditou Rojasem. Spřátelí se s rangery Laddem a Lashem, zachrání ze spárů mexických lupičů indiána Yagui, který mu z vděčnosti pomáhá znalostí přírody a pouště uniknout bandě Rojase.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlato pouště. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
27.07.2022 4 z 5

Pohraniční boje.

maryzka
20.02.2017 2 z 5

Asi nejsem na takový knihy. Nevím co k tomu říct, snad jen to, že je to taková oddychová kniha u které se moc nemusí přemýšlet.

WaiLy
11.02.2017

Pět hvězd jak vyšitejch. Skvělá kniha od skvělého Zanea Greye. Dobrodružství , láska a velkolepé rozhovory, příběh, postavy. Prostě western jak vyšitej. Příběh docela propletenej ale to "tajemství jsem začal chápat od cca. 90té stránky ( samozřejmě lidem kteří nad knihami moc nepřemýšlí to může dojít třeba až v konečném rozuzlení ).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlato pouště v seznamech

v dalších seznamech1x