Zlatka, děvče od koní přehled

Zlatka, děvče od koní
https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81171/bmid_zlatka-devce-od-koni-S06-81171.PNG 4 52 52

Zlatka série

Dvanáctiletá Zlatka se stěhuje s rodiči do místa, kde je proslavený hřebčín. Trénuje gymnastiku na koních a pod vedením trenérů začíná ve voltiži vynikat. V novém prostředí naváže nová přátelství, prožívá první dívčí lásku. Za dramatických okolností se Zlatce podaří přivést policii na stopu žhářů hřebčína a zlodějů koní.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlatka, děvče od koní. Přihlašte se a napište ho.

twigxi
24.04.2023 4 z 5

Pokracovani se mi libilo skoro stejne jako prvni dil. Nostalgie :)

Ann98
04.03.2019 4 z 5

Takový zlatý střed celé trilogie, neurazí ani nenadchne. Děj je poměrně pěkný (o chlapcích a děvčatech, kteří se starají o koně v hřebčíně a prožívají první lásky), docela jsem i hrdinům záviděla. Tato trilogie je taková moje srdcovka z mládí. Když jsem knihu znovu četla jako starší, pochopila jsem i její skrytý význam. Autorka zde klade důraz na otevřenost a vzájemné pochopení mezi blízkými lidmi. Jako starší mi kniha dala mnohem víc.

Vendula39
01.01.2019 4 z 5

Krásná a hlavně čtivá knížka, někdy taky oddychovka to je typický styl paní Řeháčkové. Doporučuji přečíst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlatka, děvče od koní v seznamech

v dalších seznamech1x