Zlatí netopýři a růžoví holubi přehled

Zlatí netopýři a růžoví holubi https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12263/mid_zlati-netopyri-a-ruzovi-holubi-639a220ebfc6d.png 4 134 134

Humorná knížka pojednávající o vědecké výpravě známého přírodovědce na ostrov Mauritius. V tomto jedinečném prostředí žijí dosud živočišné druhy, které se nevyskytují v žádných jiných oblastech na světě. Doktor Durrell se snaží jejich zbytky zachránit, a uspořádá proto expedici na zmíněný ostrov. Nalézt a odchytit vzácné gekony, růžové holuby a malé hroznýšky ale není jednoduché a výprava při tom zažívá různé komické i tragikomické příhody.... celý text

Literatura světová Humor Příroda, zvířata
Vydáno: , BB art

Golden Bats and Pink Pigeons , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlatí netopýři a růžoví holubi. Přihlašte se a napište ho.

Nuttelka
03.03.2024 audiokniha 3 z 5

Kniha je opravdu určená pro milovníky zvířat, i když asi i místy to vtipné historky nese.. jen je asi nedokážu úplně pochytit a ocenit :-) Nebo jsem spíše čekala něco úplně jiného.. je to mé první setkání s autorem, Aleš Procházka skvěle načetl, jen nevím, zda se do dalších knih pohrnu :-)

Pasadenka
14.12.2023 4 z 5

Gerald se vydal na Mauricius a honil a sbíral zvířátka. I když knížka na to nevypadá, je bravurně a čtivě napsaná. Příhody o tom, jak se hledají a sbírají různé druhy ohrožené zvířeny byly nečekaně zábavné a vtipné. Autor se nebojí ponořit do poetičtějších vod a s pořádnou dávkou informací a zajímavostí je to takový malý klenot. Rozhodně stojí za přečtení. :) A to nejen pro to, abyste zjistili, jak chutný je chlebovník. :D

Elea
11.10.2023 4 z 5

Kniha popisuje výpravu za zvířaty na Mauritius, příjemná oddechovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlatí netopýři a růžoví holubi v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x