Žízeň přehled

Žízeň https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463986/bmid_zizen-dAc-463986.jpg 3 16 16

Stěny australské základny na Antarktidě šlehá mrazivý vítr a výzkumný tým je krajně nervózní. Pohřešují se totiž dva muži a bílý kontinent je pod útokem nebezpečných vrahů. Vedoucí základny Mad posílá kolegu Luka, aby zmapoval situaci. Čas ovšem běží a kromě krvelačných zabijáků ohrožuje výzkumný tým i katastrofa globálních rozměrů.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

Thirst , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žízeň. Přihlašte se a napište ho.

rumund
22.06.2023 4 z 5

Moc jsem od knihy ze začátku neočekával. Nízké hodnocení moc šanci nedávalo. A ani začátek knihy jsem moc nepochytil, ale posléze se kniha krásně rozeběhla a docela mě pohltila. Takže ve finále krásné 4hvězdy.

StrYke
21.08.2022 1 z 5

Kniha s plochým, nijak zvlášť zajímavým dějem. Celou dobu jsem čekal, jestli se příběh rozběhne. Nestalo se a já jsem knihu dočetl pouze z povinnosti.

čef
06.02.2022 3 z 5

Dobrodružný román s ekologickou stopou nemusí být špatný, ale když je něčeho moc, tak je toho příliš. Děj je celkem dobrý, působí sice jako béčko, hlavně překombinovaný závěr, ale co už. Jenom kdyby autor do toho nenacpal tolik politiky a poučování, mohl i vyhrát a stát se filosofem. Takto vše shodil a zahodil.

Knižní novinky (6. týden)

07.02.2021

Kniha Žízeň v seznamech