Život po životě / Úvahy o životě po životě / Světlo po životě přehled

Život po životě / Úvahy o životě po životě / Světlo po životě https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121440/bmid_zivot-po-zivote-uvahy-o-zivote-po-z-t0q-121440.png 4 203 203

Co nás čeká po smrti? Snad všechna světová náboženství věří v nějakou formu posmrtné existence, zatímco materialistické nauky před nás kladou perspektivu zející nicoty. Autor Raymond Moody ve svých knihách shrnul ,,vzpomínky" těch, kteří přežili svou klinickou smrt, a došel k pozoruhodnému zjištění - jejich prožitky při umírání byly takřka totožné a nevyvracely možnost jakési další cesty. Lze tuto zarážející shodu klást jako důkaz, že naděje věřících nejsou neopodstatněné? Ve třech knihách sledujeme vývoj autorova postoje k této otázce: tápající Moody, poznávající Moody, chápající Moody. Autor nedospívá k jednoznačnému závěru, jeho knihy však otevírají větší prostor lidské naději.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Odeon

Life After Live, Reflections On Life After Life, The Light Beyond , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Život po životě / Úvahy o životě po životě / Světlo po životě. Přihlašte se a napište ho.

vvikingg
31.12.2023 1 z 5

po roce 1989 byl po takové literatuře hlad, knižky R. A. Moodyho šly tenktát na odbyt, dnes po nich neštěkne ani pes, plné antikvariáty , osobně mi jeho duchovní, esoterická tvorba nic neříká,, nedočteno

KITT
31.08.2023 3 z 5

Kniha mi přišla velmi zajímavá, ale ne úplně čtivá. Dávám jí tři hvězdičky.

Sybelle
01.08.2023 3 z 5

Jedná se o rozšíření knihy Život po životě. Autor doplňuje informace a nové poznatky.
Také se vyjadřuje k názorům různých lidí a kruhů a otázkám ke své práci. V této části platí, že informace a odpovědi jsou platné pro dobu vydání knihy (1977). Možná novější kniha Doteky věčnosti bude aktuálnější ve všech směrech.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Život po životě / Úvahy o životě po životě / Světlo po životě v seznamech

v Právě čtených7x