Život je parádní jízda přehled

Život je parádní jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511935/bmid_zivot-je-paradni-jizda-anq-511935.jpg 5 1 1

Proč knížka s Miroslavem Moravcem? Myslím, že si takový "trest" zaslouží, a navíc - je to bezvadný chlap, má originální názory, nápady, pohled na lidi, život i věci...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Život je parádní jízda. Přihlašte se a napište ho.

Moncele
21.11.2023 5 z 5

Je až neuvěřitelné, kolik se v této tenké knížce nachází zajímavých myšlenek - o lidském životě, rodině, herecké pokoře a kumštu vůbec. Knížku jsem objevila v místní knihobudce a když jsem si ji odtud odnášela, v hlavě mi zněl sametový hlas pana Moravce. Protože právě skrze jeho hlas, zejména jako dabéra, jsem ho vždy vnímala. Myslela jsem si, že ji po přečtení do knihobudky vrátím, ale ne, nechám si ji. Naopak budu pátrat ještě po pokračování, pokud se autorka a pan Moravec sešli tak, jak to bylo v závěru knihy naznačeno.
Citat o mládí a mladých lidech: Já myslím, že i dnes kantoři a profesoři, kteří tomu rozumějí, ty mladé nepodceňují, protože vědí, že jsou vnímaví. Doba je sice jiná, možná nelítostnější, ale mláďata si určitě vědí rady.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Život je parádní jízda v seznamech