Život a lásky jedné ďáblice přehled

Život a lásky jedné ďáblice
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211403/bmid_zivot-a-lasky-jedne-dablice-MjW-211403.jpg 4 40 40

O takzvaném manželském trojúhelníku toho bylo naspáno už hodně, ale asi ještě nikdy s takoou suchou věcností a s tak rafinovaně černým humorem, jak to předkládá britská autorka v tomto světově proslulém románu, v němž nakonec na celé čáře zvítězí ten zdánlivě nejslabší - ušlápnutá podváděná manželka.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Dita

The Life and Loves of a She Devil

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Život a lásky jedné ďáblice. Přihlašte se a napište ho.

Taťka Hraboš
30.08.2021 3 z 5

Jeden z chybějících dílků do letošní čtenářské výzvy. Jediná kniha se srdcem na obalu v mé knihovně. Kniha od známé autorky, která píše především pro ženy, ale dalo se to číst, dokonce to místy bylo i zábavné. Jen člověk nesměl pustit ze zřetele, že jde o parodii, jinak by musel neustále kroutit hlavou nad zabedněností skoro všech ostatních postav kromě hlavní hrdinky. Závěr se mi už trochu táhl, snad proto, že to, do čeho se hlavní hrdinka pustila nakonec (nebudu prozrazovat), mi i na parodii už připadlo příliš přitažené za vlasy.

Marla
29.08.2016 5 z 5

Morbidně vtipné a ďábelsky čtivé!

Tess.96
03.04.2016 4 z 5

Knihu jsem četla už po druhé. Čte se to vážně krásně. Fay Weldon má zvláštní styl psaní a hlavně i trošku morbidní náměty, ale to vůbec nevadí. Dokázala bych si představit, že na světě existuje nějaká žena, která by tohle všechno vážně udělala. Docela dost se to liší od filmu, který byl podle knihy natočený, v knize je daleko více erotiky a morbidností. Naopak film je spíše klidnější, vtipnější a s nádechem romantiky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Život a lásky jedné ďáblice v seznamech