Živá příroda přehled

Živá příroda https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157527/bmid_ziva-priroda-Xyd-157527.jpg 5 7 7

Otevřete živou přírodu a začněte objevovat fascinující svět živočichů a rostli: jejich biologii, chování a vývoj. Uspořádání podle biologického třídění vám pomůže utvořit si obraz o to, jak jsou živé organismy mezi sebou příbuzné a jak do tohoto obrazu zapadají lidé.

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Svojtka & Co

The Living World , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Živá příroda. Přihlašte se a napište ho.

AmeQ
14.04.2022 5 z 5

je to super kniha zjišťuji si v ní zajímavosti o zvířatech

Venda32
12.01.2020 5 z 5

Velmi zajímavá kniha. Dcera jí dostala od manželky, která jí měla jako dítě. A vzbuzuje v ní zájem pokaždé, když jí otevře. Seskládáno s rozumem. Zajímavé informace.

joninho
06.04.2013 5 z 5

Tak tohle byla prosím pěkně moje první knížka o přírodě, kterou jsme přečetl. Občas ji stále v knihkupectví vídám. Vůbec se nedivím, že se stále prodává, ze svého kouzla nic neztratila. Moc povedená knížka o životě na naší planetě vhodná pro všechny. Text není náročný. Vždy jsou vytyčeny zajímavosti v tabulkách. Najdete zde vše od dinosaurů, přes dnešní zvířata a rostliny, až třeba po orgány lidského těla. Jednoznačně 100%

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Živá příroda v seznamech

v dalších seznamech1x