Živá historie přehled

Živá historie https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76122/ziva-historie-76122.jpg 4 11 11

Osobní autobiografie bývalé první dáma současné ministryně zahraničních věcí USA.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Ikar (ČR)

Living History , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Živá historie. Přihlašte se a napište ho.

1amu
04.07.2018 3 z 5

Paní Hillary byla dobrou 1.dámou. Bohudík se nepostavila do čela řízení USA. Konec konců to "dokázala" mnoha pochybeními ve druhé nejvyšší státní funkci, tedy při šéfování ministerstva zahraničních věcí. A při tom všem se mohla učit od osoby nejvýše povolané, naší krajanky - paní M.Albright. Ale autorce nelze upřít výborné vzdělání a praxi v Bílém domě . Její životní smůlou byl bulvární hit pana manžela s jistou M.L. Ale ano, přenesla se přes to s nevídanou noblesou . Bohužel pak došlo na chybnou sázku. Barack Obama nebyl tím pravým. Ale o tom se tato kniha již bohužel nezmiňuje.

Lucila
14.12.2011 4 z 5

Tato kniha se mi líbila. Četla jsem jí sice roka a půl, ale vytrvala jsem a podle mě to stálo za to (na rozdíl od knihy jejího manžela). Není to kniha, která vám změní svět, ale podívá se na něj trochu jiným pohledem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Živá historie v seznamech

v dalších seznamech2x