Zítra touhle dobou přehled

Zítra touhle dobou https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499010/bmid_zitra-touhle-dobou-axy-499010.jpg 4 45 45

Jessica Bay má všechno, ale je toho na ni všeho příliš. Má hektickou práci a doma na ni čekají dva náladoví puberťáci s manželem, který si pamatuje, že spolu nespali už 632 dní, ale nepamatuje si, že má vynést odpadky. V zoufalé touze po změně se s rodinou přestěhuje na malý ostrov v Lamanšském průlivu. Ostrov, ovšem skrývá nebezpečné tajemství: může vás vrátit v čase. Můžete znovu prožít jakýkoli den ve vaší minulosti. Jess v tom vidí jednoznačnou šanci, ale zapomene zvážit rizika. Změna, byť jediného okamžiku ve vaší minulosti totiž může zásadně změnit celou vaši budoucnost.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

By This Time Tomorrow , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zítra touhle dobou. Přihlašte se a napište ho.

aljoska83
14.04.2024 3 z 5

Zajímavě napsaná kniha. Jen část psaná Fergusem mi přišla úplně zbytečná.

KateTheBlogger
24.09.2023 4 z 5

Netradiční kniha o cestování časem, kterou nelze odložit. Po jejím přečtení se rozhodně neubráníte otázce: Kdybyste se mohli vrátit do minulosti a cokoliv změnit/zažít znovu - kam byste se vrátili a proč? Ovšem pozor! Nesmíme zapomínat na efekt motýlích křídel. Jakákoliv změna minulosti může nenávratně změnit přítomnost. Šli byste i přesto do toho?
Knížka svým způsobem na tuto otázku odpovídá, zároveň čtenáře přenese do ostrovní komunity, kde život plyne úplně jiným tempem než v Londýně a možná dokáže stmelit i vcelku nefunkční rodinu.
Pokud hledáte zajímavou oddechovku, rozhodně vám knížku doporučuju.

Michelleee
10.07.2023 4 z 5

Opravdu zajímavý pohled na svět. V této knize se hlavní hrdinka Jessica, která je doktorka odstěhuje na nějaký čas se svou rodinou na ostrov. Ostrov, který má tajemství. Ostrov, kde se žije úplně jinak a vy máte šanci na nový začátek. V jednu chvíli si myslíte, že sníte a poté přemýšlíte jak se vším naložit, aby vše dopadlo jak má. Když si někdo zahrává s minulostí, tak musí přemýšlet i o budoucnosti. Úplně jiná oddechovka a bavilo mě to.

Ticho ve tmě, Pak ses objevila ty a další knižní novinky (5. týden)

29.01.2023

Kniha Zítra touhle dobou v seznamech

v dalších seznamech3x

cestování časem