Zimní sestra přehled

Zimní sestra https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510386/bmid_zimni-sestra-aI8-510386.jpeg 3 91 91

Thriller | Rodinné psychologické drama Před šestnácti lety se Sylviina sestra Persefona nevrátila domů. Vyšla si pozdě večer s přítelem, s nímž měla zakázáno se stýkat. Persefona byla tři dny pohřešovaná, než našli její tělo – a její vražda zůstává i po letech nevyřešená. V současné době se Sylvie vrací domů, aby pečovala o svoji odcizenou matku Annie, která podstupuje léčbu rakoviny. Annie, náchylná na nevysvětlitelné „nešťastné dny“ i před smrtí své dcery, v letech po její ztrátě úplně zpřetrhala dříve pevné pouto se Sylvií, takže opětovné shledání nebylo vůbec příjemné. A co je horší, Persefonin bývalý přítel Ben nyní pracuje jako ošetřovatel v onkologickém centru, kde se Annie léčí. Sylvie byla vždycky přesvědčená, že Ben je za vraždu její sestry zodpovědný – ale sama si ohledně té noci nese svou vlastní vinu. Vinu, která ji zadržuje v minulosti, zatímco svět kolem ní se točí dál. Při řešení komplikovaného vztahu se svou matkou Sylvie začíná odhalovat tajemství, která plní jejich dům – a to, co se skutečně stalo tu noc, kdy Persefona zemřela.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Vendeta

The Winter Sister , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zimní sestra. Přihlašte se a napište ho.

andrea0221
20.05.2024 5 z 5

Dobrá detektivka, ovšem matka byla tedy už od začátku na ránu.

Kira747
21.04.2024 2 z 5

Nebylo to spatny ale taky nic extra skvelyho. Ocenuju to bozi jmeno Persefona, i kdyz ona byla dost protivna.

Liduka
15.03.2023 4 z 5

Vcelku dost povedený thriller. SPOILER: Musela jsem číst stále dál a dál, abych se dozvěděla kdo nakonec zabil Persefonu. Persefona mi byla velice nesympatická tím jak se chovala, nicméně se to dalo pochopit vzhledem k tomu, že se k ní matka chovala, tak jak se chovala. Podle mě Sylviina matka byla dost naivní a nechávala se využívat Benovým otcem. Nechápu, jak se mohla s takovým despotou vídat a vůbec ho i milovat ho.

Knižní novinky (4. týden)

17.01.2020

Kniha Zimní sestra v seznamech