Zimní duchovia přehled

Zimní duchovia
https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94201/mid_zimni-duchovia-654ec00c644c1.jpg 3 120 120

Prvá svetová vojna okradla celú jednu generáciu o priateľov, milencov a zlatú mladosť. Freddiemu Watsonovi vzala milovaného brata a dočasne aj pokoj mysle. Bolestná strata a strach o vlastné duševné zdravie ho stále prenasledujú, preto hľadá východisko z neľahkej situácie. V zime 1928 Freddie cestuje po južnom Francúzsku. Aj táto krajina bola v dejinách svedkom mnohých krviprelievaní. V silnej búrke jeho auto zíde z cesty. Otrasený blúdi lesom a útočisko nájde v zapadnutej horskej dedine. Tu stretne Fabrissu, krásnu mladú ženu, ktorá tiež smúti za stratenou generáciou. V priebehu jedinej dlhej noci si Fabrissa a Freddie vzájomne vyrozprávajú svoje príbehy. A na úsvite Freddie zistí, že drží v rukách kľúč k záhade, ktorá mu zlomila srdce.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zimní duchovia. Přihlašte se a napište ho.

Doubravka1975
24.02.2022 5 z 5

Moc pěkný příběh založený na skutečných historických událostech

lindaaa
15.10.2020 5 z 5

Neskutocne krasna kniha, ta tema....Ja povazujem tuto knihu za jednu z najkrajsich ake som citala, precitana jednym dychom.

Péťa1950
04.03.2020 3 z 5

Kniha s historickým podtextem. Pro mne to bylo ponuré téma v ponuré atmosféře. Dlouho jsem se nemohla začíst, čekala jsem, kam se děj bude vyvíjet. Celkově mám z knihy depresivní pocit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zimní duchovia v seznamech

v dalších seznamech1x