Žijte odvážně přehled

Žijte odvážně https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235979/mid_zijte-odvazne-lV0-235979.jpg 4 3 3

Anotace Tato knížka vám v mnohém pomůže na cestě životem. Ukáže vám, jak snadno a originálně se dostat tam, kam chcete. Nehraje si s teorií, ale je vysoce praktická. Jejím přečtením budete přesně vědět, co chcete. Navštíví vás inspirace a vy dokážete realizovat své nové nápady. Kniha vám ukáže, že být odvážný, znamená žít svoji pravdu bez ohledu na to, co se děje v okolí. Není to cesta ignorance, ale pohyb k sobě. Odvaha najít sám sebe bez soudů a kritiky. Je to cesta radosti, na jejímž konci najdete ten největší poklad na světě – budete konečně sami sebou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žijte odvážně. Přihlašte se a napište ho.

Pawlisman
28.08.2014 3 z 5

Myslím, že již několikátá (3.?) obdobná publikace od Spilky. Myslím si že stačí jedna - ta první. Množství myšlenek hezky zachycených na krátkém prostoru. Ale ono jich nebude zas takové množství, spíše jde tak o 3-5, které jsou uchopeny z různých úhlů, ale směřují ke stejné myšlence. Kniha, stejně jako předchozí je napsaná dobře, stejně jako správně uchopená, jen, jak jsem řekl.. stačí tato malá knížečka jedna.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žijte odvážně v seznamech