Žiarlivec a iné príbehy přehled

Žiarlivec a iné príbehy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475323/bmid_ziarlivec-a-ine-pribehy-VrZ-475323.jpg 4 859 859

Vyšetrovateľ s nosom na zločiny spáchané zo žiarlivosti sa dostáva na stopu mužovi podozrivému z vraždy svojho dvojčaťa; žena rieši problém s intimitou temným stretnutím s voyeurom zo susedstva; muž na úteku v odľahlom kúte Nórska prijme od priateľského dedinčana pozvanie na svadbu, z ktorej sa vykľuje desivé prekvapenie. Jo Nesbo v netradičnej zbierke príbehov opäť dokazuje, že je ozajstným majstrom mysterióznych príbehov plných napätia a nepredvídaných zvratov. Na stránkach knihy sa stretávajú záludné mysle s pomstychtivými srdcami, neukojiteľná nenásytnosť s láskou bez škrupúľ, aby spolu vytvorili delikátnu mozaiku, ktorá poteší všetkých priaznivcov temných a strhujúcich krimipoviedok.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Povídky
Vydáno: , Ikar (SK)

Sjalusimannen og andre fortellinger , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žiarlivec a iné príbehy. Přihlašte se a napište ho.

katerina3633
27.04.2024 3 z 5

Nesbo nezklame, opět ukazuje sve schopnosti. Samozřejmě jak to u povídek bývá, některé jsou lepší některé slabší. Ale rozhodně to stoji za přečtení. Taková jednohubka a napětí vážně nechybí.

Luca86
13.04.2024 3 z 5

Ale jo, fajn povídky. Na zadek jsem si z nich ale nesedla a hned se mi vypařily z hlavy :) Nejvíce se mi líbily povídky Londýn, Fronta a Náušnice. Povídka Žárlivost byla zbytečně zdlouhavá, přitom nápad nebyl vůbec špatný.

Kepida
24.02.2024 5 z 5

Za mě ano. Mnohovrstvá emoční sonda. Spíše smutné. Žárlivost z nás dělá pěkný svině:-) K zamyšlení, některé postřehy si ponesu s sebou dál, třeba podobenstvi o balónku.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2022)

04.09.2022

E-knihy s jarní slevou až 40 %

25.04.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

O věci může člověk přijít, a čím víc jich má, tím víc se bojí.

Kniha Žiarlivec a iné príbehy v seznamech

v Právě čtených29x
v Přečtených1 222x