Žhavý led přehled

Žhavý led
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356555/bmid_zhavy-led-mFq-356555.jpg 4 203 203

Whitney McAllisterová, znuděná životem bohaté dědičky, narazí na newyorské ulici na pohledného mladého muže na útěku před jeho komplici. Douglas Lord, obratný zloděj a podvodník, vnese do jejího života nejen dobrodružství a nebezpečí, ale i silné city a vzrušení. Jejich společná cesta za velkolepým pokladem, která je dovede na Madagaskar, se však změní v šílenou honičku, v níž jsou jenom o krok před nelítostnými zabijáky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Hot Ice , 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žhavý led. Přihlašte se a napište ho.

petulik330
15.02.2024 4 z 5

Humorná romantika společně s prvkem dobrodružství za honbou pokladu. Hlavní hrdinové byly vtipní zajímaví. Moc mě bavilo svými vtipy.
Další plus bylo krásné exotické prostředí kde se děj odehrával. Kniha byla vcelku nenáročná, ale za to velice čtivá.

cukrovka
23.05.2021 4 z 5

Nenáročná romantika s dobrodružství odehrávající se i v exotickém prostředí Madagaskaru. V příběhu nechybí ani humor a vtip. Příjemné oddechové čtení.

petraj30
23.04.2021 3 z 5

Nebyla to vyloženě špatná kniha, ale čekala jsem trochu víc.
Ano, bylo to velmi napínavé už od začátku. Oba hrdinové byli skvělí, i jejich konverzace byla vtipná. Ten popis míst byl úžasný, i to jejich společné cestování, všechna dobrodružství i ta návštěva domorodců stála za to, ale... něco mi na tom vadilo. Nedokážu konkrétně popsat co. Ten konec mi zase přišel useknutý.
Tohle byla zkrátka jiná Nora Roberts než jsem zvyklá. Vím, že má mnohem zajímavější knihy

65 knižních novinek (23.10. - 5.11.)

23.10.2017

64 knižních novinek (9. - 23. října)

09.10.2017

Kniha Žhavý led v seznamech