Ženy jeho života přehled

Ženy jeho života https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223651/bmid_zeny-jeho-zivota-jOo-223651.jpg 5 43 43

Multimilionář Maxmilián West je mimořádně úspěšný muž a navíc je obdařen neodolatelným šarmem. Ženy jeho života proplouvaly jedna za druhou, avšak nedokázaly ho učinit úplně šťastným. Ve chvíli, kdy je jeho svět narušen nečekanou událostí, otevírá se Maximovi nový pohled na vlastní bouřlivou minulost i na ženy, které ho milovaly.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Women in his Life , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ženy jeho života. Přihlašte se a napište ho.

knihovniceS
09.10.2020 5 z 5

Ženy v jeho životě je román plný emocí. Rozhodně to není oddychová četba, jak by se podle názvu mohlo zdát. Najdete zde historická období s krutostí války, bídy i bohatství, období poválečné historie nejen v Evropě. Moc se mi líbila postava Teddy – vychovatelky Maxe, která převzala „dočasně“ roli matky . Příběh je o láskách a neláskách Maxe – workoholika, jehož práce odvedla od rodiny, a který až ve zralém věku pochopil ... Nechci nic prozrazovat – doporučuji k přečtení.
Jednu výtku mám: nekvalitní vydání - drobný tisk a místy pokřivený rozmazaný. Velká škoda

LilianaFalcon
15.09.2020 2 z 5

Bohužel si s autorkou nějak nerozumím. Je to již několikátá kniha, co jsem se od ní pokusila číst, doufala, jsem, že když tohle dílko má tak vysoká hodnocení, že mě osloví, ale nedopadlo to.

VeronikaM80
19.05.2017 5 z 5

Další pěkná a čtivá kniha od této spisovatelky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ženy jeho života v seznamech

v dalších seznamech2x