Ženská na odstřel přehled

Ženská na odstřel https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536017/bmid_zenska-na-odstrel-66153a38549ab.jpg 4 212 212

Novinář Marek Vráz série

Marek „Terence“ Vráz je uprostřed noci vyrušen zoufalým bušením na domovní dveře. Za nimi najde vyděšenou kolegyni novinářku, která ho ve strachu o život prosí o pomoc. Tvrdí, že byla před malou chvílí svědkem toho, jak policie zabila bezbranného člověka. Protože je známá její identita, oprávněně se obává, že nyní může být na řadě ona. Ačkoli si je Terence vědom toho, proti jakému nepříteli žena stojí, rozhodne se udělat vše proto, aby ji z ohrožení života dostal. I za cenu toho, že bude možná muset dát v sázku ten svůj.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ženská na odstřel. Přihlašte se a napište ho.

soupik2012
21.04.2024 audiokniha 5 z 5

Nebyla to nejlepší kniha z této série, ale stále velice dobré. Jednoduchá zápletka, kultivovaný humor a přímočarý děj. To jsou hlavními atributy tohoto příběhu. Ale pan Goffa mě pokaždé potěší především tím, že v jeho příbězích vystupují skuteční chybující lidé. Zejména z tohoto důvodu, mohu označit jeho příběhy za věrohodné. A ne jinak tomu bylo také v této knize. Audiokniha, kterou načetli Jitka Ježková a Jan Maxián je zpracována také naprosto dokonale.

faba
06.04.2024 3 z 5

Audiokniha. Čte Jan Maxián a Jitka Ježková.
Vůbec to nebylo špatné poslouchání, ale (vždy je nějaké ale) proti minulým knihám (v mém případě audioknihám) to nebylo až takové... nevím jaké slovo použít... appetitlich?, asi.
Téma bylo dobré, jen jsem čekal trochu víc a hustší kapky. Vlastně se v knize nic moc nedělo a poslech jsem si na rozdíl od minulých knih moc neužil. Třeba Muž z chatrče, Sekta nebo Děvčátko byly o level lepší.
*** si to asi zaslouží. I když **1/2 by bylo spravedlivější. Protože to byl takový happyend, oproti minulým knihám.

p.s.: Nemám nic proti Queen ani Police. Rád je poslouchám. Jen můj žebříček jejich písní je jiný... Innuendo, Don't Stand So Close to Me. To jen tak na okraj. :-)

viweb
02.04.2024 5 z 5

Jo! Pěkný, čtivý, sympatický, mělo to spád.

Knižní novinky (36. týden)

05.09.2021

Kniha Ženská na odstřel v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x