Ženich je tu, jděte mu naproti! (Mt 25,6) - Tři studie o jezuitské spiritualitě přehled

Ženich je tu, jděte mu naproti! (Mt 25,6) - Tři studie o jezuitské spiritualitě https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430600/bmid_zenich-je-tu-jdete-mu-naproti-mt-25-ips-430600.jpg 5 1 1

Předložený text zahrnuje tři studie o jezuitské spiritualitě: Několik poznámek k Božímu jednání uvnitř jezuitského teologizování – zde se představují důležitější momenty z dějin jezuitského řádu na poli teologie, a to s pohledem na český kulturní ambient; dále K takzvaným jezuitským misiím v Českých zemích – jde o palčivé téma z dějin takzvané rekatolizace, a to z pohledu spirituální teologie, a Meditationes ad mentem et meditandi methodum. Podněty ke psaní teologických děl – studie se zaobírá kulturou sepisování teologických prací a duchovní jakostí autora.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ženich je tu, jděte mu naproti! (Mt 25,6) - Tři studie o jezuitské spiritualitě. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ženich je tu, jděte mu naproti! (Mt 25,6) - Tři studie o jezuitské spiritualitě v seznamech