Žena z čínského lazaretu přehled

Žena z čínského lazaretu
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538231/mid_zena-z-cinskeho-lazaretu-663f62ff9e616.jpg 3 1 1

Sestra Angelina po rozvodu odešla v době japonsko-čínské války jako ošetřovatelka do čínské nemocnice. V nemocnici se setká opět se svým bývalým manželem, který se účastní války na straně Číny, kvůli penězům a náročné manželce. Její bývalý manžel dočasně oslepl, nepozná ji. Jeho současná manželka tráví čas s milenci a v radovánkách mimo dům, kde v Číně manželé bydlí, manžela ignoruje. Angelina bývalého manžela nadále miluje. Doprovodí ho jako ošetřovatelka do jeho domu a začne se před oslepeným bývalým manželem vydávat za jeho manželku. Ale současná manželka se jednoho dne vrací…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žena z čínského lazaretu. Přihlašte se a napište ho.

ippokorny
11.05.2024 3 z 5

Román vycházel na pokračování v novinách Moravská orlice ve velmi špatné kvalitě tisku. Navíc nebylo otištěno pokračování, kde byl konec 13. kapitoly a začínala 14. kapitola. V chybějícím pokračování šlo o jednu z klíčových částí románu, která se dá podle dalšího děje domyslet.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žena z čínského lazaretu v seznamech