Žena vlivného muže přehled

Žena vlivného muže https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269283/bmid_zena-vlivneho-muze-Pk3-269283.jpg 4 37 37

Táně Rainerové, manželce generálního ředitelé známé banky, ženě, která nikdy nepracovala a nemusela o ničem rozhodovat, se po odhalení manželovy nevěry zhroutí celý svět. Najednou přichází o lásku i o rodinné přátele, kteří ji přestanou zvát do společnosti. V těžké životní situaci se může opřít pouze o dvě ženy – o svou matku a o přítelkyni Noru, která Táně radí, aby Romanovi odpustila a zachránila si manželství. Ale přichází druhá rána, když Táňa poznává, že vše je ve skutečnosti úplně jinak a trojúhelník může být i čtyřúhelníkem… Příběh o vztahu muže a ženy, matky a dcery, o přátelství, soucitu, ale i velkorysosti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žena vlivného muže. Přihlašte se a napište ho.

pavlusa025
12.06.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

bábuška
21.09.2019 3 z 5

Třiatřicetiletá žena, matka dvojčat, se snaží zajistit svému manželovi doma dokonalý servis, ten si buduje svůj kariérní postup a takový život mu velice vyhovuje. A ze dne na den je manželka postavena před jeho rozhodnutí, opustit rodinu a ji vyměnit za mladší model. Celý tento příběh je vystaven na obdobných osudech o lásce, ztrátě ideálů, pozdním pokání, ale i k návratu sebevědomí a postavení se na vlastní nohy. Příběh, tak jak jej osud přináší, čtivý.

Juvka
09.08.2019 5 z 5

Knížka na odreagování, kterou budete mít přečtenou během krátké chvíle. Příběh poukazuje na běžný problém dnešní doby. Příběh má v sobě jak lásku ženy k muži, tak také lásku k matce, ale i naopak poukazuje na zradu lidí, kterým občas věříme víc, než bychom měli.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žena vlivného muže v seznamech

Adriana Macháčová
slovenská, 1966