Železná spravedlnost přehled

Železná spravedlnost
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136260/bmid_zelezna-spravedlnost-Tjl-136260.PNG 5 20 20

Tom Shanaghy býval drsný zabiják. Nadělal si příliš mnoho nepřátel a před nimi uprchl do kansaského městečka, kde právě potřebují neúplatného ochránce zákona. Tom si myslí, že je pro tuto práci jako dělaný. Nemá ani zdání, že do městečka míří pomstychtivý rančer, odhodlaný vyrovnat si s ním staré účty, i kdyby měl celé město zničit.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Romány
Vydáno: , Alpress

The Iron Marshal , 1979

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Železná spravedlnost. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
04.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Zajímavě podaný příběh Toma Shanaghyna,kterému umřel otec a on s matkou emigroval z Irska do Ameriky.Matka mu na lodi umřela a on neměl nikoho o koho by se mohl opřít.Tak se protloukal jak uměl.Rvačky a pomocné práce ho držely při životě.Z New Yorku musel utéct,protože nepřátel bylo mnoho.Tak jim unikl v nákladním vagónu z kterého ho vyhodil zřízenec.A teď se rozvíjí zajímavý přiběh.Doporučuji.

Janča1532
25.02.2020

Kniha se krásně četla,byla sem úplně vtahovana do děje,a četla jednim dechem.

soukroma
24.06.2019 4 z 5

Začátek mě moc nezaujal, další zápletka je ovšem napínavá detektivka. Kdo za tím vlastně všechno je? A to už se mi líbilo moc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Železná spravedlnost v seznamech

westerny