Ze závislosti do nezávislosti přehled

Ze závislosti do nezávislosti https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87650/ze-zavislosti-do-nezavislosti-87650.jpg 5 3 3

Publikace pro příbuzné závislých osob shrnuje základní informace, které jim pomáhají zorientovat se v situaci a vyhledat odbornou pomoc. Jílek popisuje boj se závislostí na alkoholu a drogách a poukazuje přitom nejen na svou dřívější osobní zkušenost, ale líčí i některé příběhy klientů z terapeutické skupiny, kterou vede. Zaměřuje se na příbuzné závislého (rodiče, prarodiče, sourozence a životní partnery). Z nich se stávají spoluzávislí, jež rovněž potřebují vyhledat odbornou pomoc.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ze závislosti do nezávislosti. Přihlašte se a napište ho.

juleska
09.11.2022 5 z 5

Skvela kniha!

K prvnimu komentari bych dodala, ze druha cas knihy jsou uvahy, asi jednotlive blogove prispevky. Prvni pusobi promysleneji a uceleneji.

blackholesun32
10.11.2015 5 z 5

První polovina knihy je skvělá a dodnes z ní vycházím v zaměstnání. Druhá polovina lehce ztrácí dech, bohužel je to již delší dobu co jsem četl, takže již nedokážu specifikovat proč vlastně, možná pro tendence ku opakování informací, což jistě při práci se závislými je důležité, nejsem si již tak jist v případě knihy, přesto volím za pět z především výše řečeného.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ze závislosti do nezávislosti v seznamech

závislost, narkomanie

Jan Jílek
česká, 1950 - 2019
2008  100%Ze závislosti do nezávislosti
2010  53%Lidé a manipulace
2013  40%Paradox abstinence
2007  0%Chodec (koukání na život)
2011  0%Paralelní manželství