Zberateľ očí přehled

Zberateľ očí https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508788/bmid_zberatel-oci-Ihs-508788.jpg 4 418 418

Sběratel očí série

Odpočítavanie začalo. Alexander Zorbach, novinár a bývalý policajt, má 45 hodín a 7 minút na to, aby našiel malého chlapca, ktorému zabijak vzal oko. Scenár je vždy rovnaký: mŕtva žena zviera stopky v ruke a zúfalý otec musí nájsť syna skôr, ako sa zadusí. Tentoraz zabijak nechal stopu – Zorbachovu peňaženku. Zberateľ očí ho vtiahol do hry... a čas beží.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Der Augensammler , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zberateľ očí. Přihlašte se a napište ho.

KudrlinkaM
01.05.2024 5 z 5

Sebastian Fitzek nepotřebuje představovat. Tato kniha je lahůdka.
Skvěle napsaná, napínavá, neodložitelná. Doporučuji všem.

hnusák
09.01.2024 1 z 5

Sorry, ale vůbec jsem se do této knihy nemohl začíst, neslané, nemastné, nechytlo mne to, nedočteno a odloženo po cca 200 stránkách.

Bakana
26.12.2023 4 z 5

(SPOILER) Skoro celou dobu jsem si myslela, že je pachatelem Alex, protože trpí nějakou poruchou osobnosti a neví o tom.
Tohoto vraha bych nečekala a taky mi to k němu trochu nesedělo možná tady je jediné místo, kde bych malinko přidala.
Ale jinak i wow efekt na konci je parádní. Celkově dost slušná detektivka/thriller. Nedávám 5*, protože ty si vyhrazuju pro výjimečné kousky, což, přiznejme si, tenhle žánr, kterého se chrlí stovky děl ročně, přece jen nebývá :-(.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zberateľ očí v seznamech

v Právě čtených5x