Zbavte se pálení žáhy přehled

Zbavte se pálení žáhy https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369740/bmid_zbavte-se-paleni-zahy-6Hr-369740.jpg 3 4 4

Pálení žáhy (reflux, gastritida, podrážděný žaludek) Autorka jednoduše a srozumitelně ukazuje, jak dochází k pálení žáhy a k refluxu. Zve vás na velmi informativní cestu trávicím traktem, počínaje ústní dutinou přes jícen a žaludek až do střeva. Tak nejlépe pochopíte, jak pálení žáhy vzniká a jaké přírodní prostředky slibují vyléčení. Kromě toho kniha obsahuje kapitolu plnou receptů se svůdně lahodnými návrhy na pokrmy, které jsou pro žaludek opravdovým pohlazením, a navíc mění léčbu v požitek – od chutné snídaně přes neodolatelná hlavní jídla, vývary, omáčky a svačiny až k opravdové božské maně v podobě vybraných zákusků a jemného pečiva. Nikdo se nemusí zříkat chutného jídla jenom proto, že trpí pálením žáhy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zbavte se pálení žáhy. Přihlašte se a napište ho.

manka71
22.05.2019 5 z 5

Autorka dobře vysvětluje laikům jak funguje trávicí soustava a jak napravit trávící poruchy, které si svými špatnými stravovacími návyky a stresem způsobujeme. Slabý žaludek lze léčit i jiným způsobem než jen prášky, které mají spoustu vážných nežádoucích účinků.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zbavte se pálení žáhy v seznamech