Zázraky archanděla Michaela přehled

Zázraky archanděla Michaela https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222086/zazraky-archandela-michaela-222086.jpg 4 14 14

Archanděl Michael je odedávna mocným ochráncem a přítelem, který pomáhá každému, kdo se na něho obrátí. Jako léčitel, bojovník a anděl strážný přináší Michael mír a vítězí nad temnotou. Michaelovy vynalézavé metody neznají hranic, stejně jako jeho schopnost být se spoustou lidí zároveň. Díky tomu, že jej nic neomezuje, Michael může – a chce – pomáhat vám i všem ostatním v každé situaci, aby nastolil pokoj a mír. Jinými slovy, Michael přináší čisté poselství lásky, moudrosti a moci přímo od Stvořitele. V nesčetných legendách, zvláště pak v rámci křesťanské, židovské, muslimské a keltské tradice, se mluví o proslulé síle a moudrosti archanděla Michaela. Přesto se tento archanděl neomezuje pouze na stránky svatých textů. Je velice aktivní i dnes a působí mezi námi.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: ekniha , Synergie

Miracles of Archangel Michael , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zázraky archanděla Michaela. Přihlašte se a napište ho.

Aghatte
20.01.2021 3 z 5

Tedy Rafael mě nadchl víc, zde to v podstatě byly jen příhody ze života jiných lidí, Doreen tam měla tak 1% prostor. Nicméně, pokud nevíte kudu kam, zavolejte Michaela, a hlavně své děti seznamte s Michaelem, budete mít bezpečnější a krásnější život, vše zlé se vám obloukem vyhne.

tygrilady
26.02.2013 5 z 5

Moc hezká kniha pro všechny milovníky andílků:-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zázraky archanděla Michaela v seznamech