Žárlivost přehled

Žárlivost https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19996/bmid_zarlivost-UaP-19996.PNG 4 12 12

Romantický příběh o vztahu dvou sester, kterým komplikují život složité rodinné vztahy, se odehrává v 2.pol.20.stol. ve fiktivním evropském království a USA. Starší z dívek je známá herečka, mladší nadaná hudebnice, kterou rodiče za podivných okolností adoptovali. Napjatý vztah mezi sestrami se upraví až v dospělosti, když každá z nich prožije dramatický citový vztah a začne oceňovat podporu a pochopení té druhé. Romantický sentimentální příběh s množstvím dějových zvratů a téměř pohádkovými prvky uspokojí jen velmi nenáročné čtenářky... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Rainbows , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žárlivost. Přihlašte se a napište ho.

Tylinka
23.10.2019 4 z 5

Docela hezká oddychovka.

modranka
14.04.2016 3 z 5

Príbeh je napísaný veľmi precítene, číta sa ľahko a plynulo. Trochu mi vadilo to fiktívne kniežatstvo, ktoré si muselo na seba zarábať výrobou šperkov. Pokojne to mohla byť radšej firma, než vladárska rodina. Za to som stiahla jednu hviezdičku.
SPOILER: V príbehu ma zarazilo, ako ľahko sa ženy vzdávali svojich detí. Aj keď autorka zjemňovala tento fakt smútkom za bábätkom, nepáčilo sa mi to. Ďalej sa pripravte na dávku promiskuity medzi hlavnými hrdinami. Pre nich veta Milujem mala význam pary nad hrncom. A za toto som stiahla druhú hviezdičku.

ala75
18.01.2013

Ráda bych si tuto knihu koupila, ale bohužel ji nikde nemohu sehnat. Pokud by ji někdo měl na prodej, ráda ji odkoupím. email: alaprochazkova@seznam.cz. Mnohokráte děkuji za pomoc a nabídku, knihy od této spisovatelky mám ráda a čtou se sami. Díky moc Procházková

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žárlivost v seznamech

v dalších seznamech1x