Zářivé hlubiny a jiné prosy přehled

Zářivé hlubiny a jiné prosy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390003/mid_zarive-hlubiny-a-jine-prosy-23L-390003.png 4 46 46

Soubor povídek, ve kterých se bratři Čapkové zamýšlejí nad svízelemi lásky. Součástí próz je také povídka, v níž se poprvé objevuje Karlův strach z techniky a vzestupu vědy vůbec. Některé texty se také týkají sociálních nerovností ve společnosti.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zářivé hlubiny a jiné prosy. Přihlašte se a napište ho.

tittanie
02.02.2024

Loni jsem se rozhodla, že přečtu celého Čapka.
Tyhle povídky byly pro mě hodně těžké a nepochopitelné. Kniha se mi četla špatně, ale jak říkám, některé jeho knihy se musí číst vícekrát, aby je čtenář opravdu pochopil a užil si ji.

uzivatel2300
07.01.2024 3 z 5

Téhle knížce nedávám nižší hodnocení kvůli kvalitě, ale kvůli až nemístné tísnivosti díla. Takové jakou byste od Čapků nečekali.

nevermore3
17.11.2022 5 z 5

Náš český Titanic. Na pár stránkách se oddáte lesku plavby a hned potom zmrznete v hluboké nicotě.

Tak řka bard českého humanismu: "... má duše se probudila, nic není tak hodno života jako život slabosti potřebný ochrany a slitování, není čistší než pohled bezbranných."

Více než 100 dalších eknih zdarma...

02.12.2019

Kniha Zářivé hlubiny a jiné prosy v seznamech

v dalších seznamech1x