Zápisník šíleného rybáře přehled

Zápisník šíleného rybáře https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31448/zapisnik-sileneho-rybare-31448.jpg 5 2 2

Autor, novinář a amatérský rybář, shromáždil ve své čtvrté knize ty nejzajímavější příhody, jaké ho v posledních šesti letech u vody potkaly. Je jich dvanáct, jsou seřazeny chronologicky podle ročních období začínají na jaře pstruhovým zahájením a končí před Vánoci, a dokládají, že i ve světě "tichých bláznů" lze nalézt smysl pro humor a ironii. Současně ale varují, že i tak krásná zábava, jakou rybolov bezesporu je, může být někdy životu nebezpečná. Kniha je doprovázena autorovými černobílými fotografiemi.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zápisník šíleného rybáře. Přihlašte se a napište ho.

MirdasB8
27.02.2016 5 z 5

Tuhle knihu jsem obdržel od přítelkyně jako příležitostný rybář, který si už tři roky říká, že příště už se do ryb pořádně opřu :) Musím říct, že dlouho se mi žádná kniha tak nelíbila. Přečetl jsem ji jedním dechem. Poutavě vyprávěné rybářské historky, ve kterých se střídají napětí a dobrodružství s humorem. U některých pasáží jsem slzel smíchy, ty jsem pak musel číst i přítelkyni :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zápisník šíleného rybáře v seznamech