Zápisky uklízečky Maud přehled

Zápisky uklízečky Maud
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13766/zapisky-uklizecky-maud-13766.jpg 3 9 9

I když má tato ilustrovaná kniha zjevné nedostatky, přesto naplňuje autora uspokojením. Konečně stvořil něco, co má začátek i konec. Čtenáři přiblíží dobu Divokého západu, okupaci Země krysami, raný středověk, problematiku trosečníků a občanských válek v Africe, hledání a nalézání zlata pomocí shnilých jablek, dále rozmnožování v uzavřených společenstvech, boj zemědělců s kosmonauty, podivnou roli OSN, zákon o zachování energie v Andách, lidové kroje, zločinnost na Sahaře, význam mýdla a pojídání vlastních dcer. Ale hlavně jde o přátelství mužů, kteří se spolu nikdy nevyspali, i když se znali s uklízečkou Maud´.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zápisky uklízečky Maud. Přihlašte se a napište ho.

los
14.10.2018 3 z 5

zpočátku jsem se bavil...
hodně specifický autor, který přiláká jen a pouze specifického čtenáře

jajik96
17.07.2016 odpad!

Po přečtení pěti kapitol jsem knížku se znechucením musela odložit. Opravdu se mi nelíbila.

iwules
30.11.-0001 3 z 5

v knize je použit dosti specifický humor, který buďto nadchne nebo unudí. Mě osobně kniha nadchla

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zápisky uklízečky Maud v seznamech