Záležitost srdce přehled

Záležitost srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68256/bmid_zalezitost-srdce-HmR-68256.jpg 4 73 73

Lady Annabelle Ashtonovou a Reginalda Masona svede dohromady nehoda. Jejich rodiny za posledních třicet let neměly nic společného, od doby, co se obchodník s uhlím Mason přistěhoval do sousedství sídla hraběte z Havercroftu. Vysoce úspěšný podnikatel má společenské ambice a vzdělává svého syna jako gentlemana a současně se snaží ovládnout vznešené sousedy finančními půjčkami. A tak se zdá, že jediným řešením bude svatba.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

A MATTER OF CLASS , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záležitost srdce. Přihlašte se a napište ho.

Eva193
27.03.2023 5 z 5

Moc pěkné. Jednoduchý optimistický příběh, který mě chytil od první stránky a protože ani není moc dlouhý, tak jsem ho přečetla během jednoho dne. Opravdu doporučuji.

ariel platto
29.12.2022 5 z 5

Příběh mě okamžitě pohltil a jsem šťastná, že jsem natvrdlá a mohla být na konci překvapená :)

pip11
15.04.2021 5 z 5

Hezký a veselý příběh, u kterého s blížícím se koncem začnete tušit, že je něco trochu jinak. Bylo to pěkné čtení na jedno odpoledne, při kterém se budete usmívat spolu s ústřední dvojicí.

Chladné stopy, Útěk z pekla, a další knižní novinky (14. týden)

03.04.2022

Kniha Záležitost srdce v seznamech