Zákony texaských jazdcov přehled

Zákony texaských jazdcov
https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78912/zakony-texaskych-jazdcov-78912.jpg 5 7 7

V tejto knihe každý z príbehov nadväzuje na krátku poznámku týkajúcu sa skutočnej historickej udalosti, či už ide o lúpežný prepad, neľútostné boje súperiacich bánd, ďalšie zas približujú niektorého z legendárnych texaských jazdcov. Chick Bowdrie, autorov fiktívny hrdina, stelesňuje najlepšie vlastnosti mužov zákona. Mlčanlivý, s nepreniknuteľnou tvárou, je dokonalým stopárom, bleskurýchle narába so zbraňou a ako ranger získa meno, ktoré i medzi ostrieľanými chlapmi vzbudzuje rešpekt. Neodradí ho nijaké nebezpečenstvo, a preto mu zverujú tie najťažšie prípady. Keď nastolí poriadok, opäť sedlá svojho grošáka a vydá sa do drsnej krajiny za ďalším prípadom.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Bowdrie, Bowdrie's Law , 1983

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zákony texaských jazdcov. Přihlašte se a napište ho.

Hudino
18.11.2019 5 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila. Napriek tomu, že som mal dojem, že tento druh poviedok je značne limitovaný a už po treťom príbehu budem čítať tie isté recyklované dejové linky, mýlil som sa. Rozhodne stojí za prečítanie.

sackettboy
06.09.2012 5 z 5

Slovenské vydanie pozostáva z dvoch anglických vydaní o bývalom texaskom jazdcovi Chickovi Bowdriem, ktoré výšli pod názvami Bowdrie a Bowdrie's Law.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zákony texaských jazdcov v seznamech

Louis L'Amour
americká, 1908 - 1988