Zákony profesora Parkinsona přehled

Zákony profesora Parkinsona https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60197/bmid_zakony-profesora-parkinsona-5IT-60197.jpg 4 29 29

Výbor z originálního díla profesora ekonomie C. N. Parkinsona, jehož práce o managementu vzbudily rozruch mezi podnikateli již při svém prvním vydání.

Literatura světová Humor
Vydáno: , Mladá fronta

Parkinson's Law and Other Selected Writings On Management , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zákony profesora Parkinsona. Přihlašte se a napište ho.

pepap
13.03.2022 4 z 5

Pokud jste cílová skupina (ekonom, podnikatel, investor, manažer, ..), je mnohem pravděpodobnější , že vás kniha zaujme a bude bavit. To já nejsem :-) Nicméně, první Parkinsonův zákon o úřednících je boží

Vidlička
06.08.2021 5 z 5

Dokonalý anglický humor v ekonomickém vydání. Já se TAK bavila, jako už dlouho ne! Pan Parkinson, věren anglické tradici, pro dokreslení příkladů používá nomen omen jména postav a názvy firem, což vás nejen pobaví, ale i nenechá na pochybách. No a páně Renčínovy ilustrace všemu dávají korunu... Povinná četba nejen pro ekonomy, ale v podstatě pro všechny zaměstnance.

MOu598
12.04.2021 4 z 5

Od knížky jsem čekala něco jiného, ale svět se za 50 let strašně někam posunul. Nicméně zákony platí.
V knize je řada zajímavých poznatků a názorů, i trocha ironie. Ale celkově takový pel-mel, kde je to chvíli pro človíčka a pak pro "zvíře" na vrcholné pozici. Určitě by knížku ale měl číst střední manažment - ten mi u nás připadá nevychovaný a nevzdělaný.
Citát:
"Práce přibývá úměrně s tím, kolik času na ni můžeme vynaložit."
"Výdaje narůstají úměrně s příjmem."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zákony profesora Parkinsona v seznamech

v Právě čtených4x